Світ кабельно-провідникової продукції в компанії Ital-Tecno

Світ кабельно-провідникової продукції в компанії Ital-Tecno

Сучасні сфери електротехнічної галузі невпинно розвиваються. Нові технології з’являються на світовому ринку ледь не щодня. Сучасний електричний кабель є одним з найнеобхідніших компонентів для здійснення робіт широкого спектра.

Кабель для пожежної та охоронної сигналізації

Компанія «Італ-Техно» – провідний український постачальник в секторі електротехнічних виробів та кабельно-провідникової продукції. Співпраця з всесвітньо відомими італійськими виробниками Specialcavi Baldassari, GIOVENZANA та іншими дає змогу презентувати покупцеві по-справжньому надійний продукт. Наразі Ital-Tecno пропонує кількасот видів електротехнічних кабелів та проводів різних марок та типів. Електричні кабелі від Ital-Tecno – це:

  • безапеляційна надійність, довговічність, зносостійкість;
  • варіативність за матеріалом, екрануванням, напругою, кількістю жил, перерізом, формою, застосуванням, маркуванням;
  • великий асортимент для виконання різноманітних електротехнічних завдань;
  • дотримання суворих стандартів безпеки, що підтверджується належною документацією.
Мідний гнучкий дріт

Кабель від дроту відрізняється кращим захистом, ізоляцією та наявністю кількох жил. Він є більш придатним до зовнішніх робіт, довговічний, стійкий до попадання води та впливу навколишнього середовища. Інноваційні різновиди здатні передавати струм на дуже великі відстані і у надскладних умовах. Каталог кабелів «Італ-Техно» регулярно оновлюється та вдосконалюється, щоразу пропонуючи українським користувачам новий щабель ефективності.

Італійська продукція для українських проектів

Компанія співпрацює з італійськими партнерами напряму, тому український споживач має у своєму розпорядженні високотехнологічні європейські продукти за максимально низькими цінами. Загалом компанія співпрацює із майже тридцятьома постачальниками. Якщо купувати кабельно-провідникову продукцію в «Італ-Техно», то можна:

  • бути впевненим у кінцевому результаті та отримати можливість замовляти комплектацію згідно персональних креслень;
  • економити кошти завдяки приємній ціновій політиці;
  • отримувати товари у чітко обумовлені терміни.
Бухти кабелів різного кольору

Кабелі та дроти забезпечені високим ступенем захисту: наявна уся технічна документація та сертифікати. Відвантаження відбувається у максимально стислий час, оскільки продукція наявна на складі. Відчуйте переваги сприятливих умов співпраці з «Італ-Техно». Індивідуальний підхід, відповідальна доставка, інформаційна підтримка – все це до ваших послуг з будь-якої точки України.