Одяг та аксесуари від Coperni – французька вишуканість у кожній деталі

Одяг та аксесуари від Coperni – французька вишуканість у кожній деталі

Мабуть вже кожен, хто хоч трохи цікавиться новинами зі світу моди, чув про бренд Coperni. Це ім’я пов’язане з найгучнішими новинками та дивовижними відкриттями. Сумки зі скла, золота, метеориту, «рідка» сукня для Белли Хадід – молодим та амбітним дизайнерам Себастьєну Мейеру та Арно Вайану є чим дивувати своїх шанувальників. 

Але крім футуристичних об’єктів мистецтва ці друзі та партнери створюють неймовірні жіночі колекції одягу та аксесуарів, в яких поєднуються основи безсмертної класики та сучасний погляд на стиль та практичність. Вибрати незвичайну річ, яка варта уваги, можна, зайшовши за посиланням https://charisma.ua/coperni на сайт компанії Charisma. 

На одній хвилі з відомим астрономом

Головним інструментом будь-якого дизайнера є натхнення. Вся концепція бренду заснована на тому, щоб працювати з універсальними матеріалами, які мають декілька функцій. Натхненні життєвим шляхом і працею Миколи Коперника, Арно та Себастьєн назвали свій бренд на честь відомого астронома. Адже Коперник точно знав, що центром Всесвіту є Сонце, а не Земля. І весь наш світ обертається навколо нього.

Мейер та Вайан познайомилися у далекому 2009 році, під час навчання у Mod’Art International. Себастьєн вчився дизайну, Арно – веденню бізнеса. Пізніше про роботу друзів будуть говорити, що їх художній діалог перетворився у глибоку мову дизайну. 

Протягом усіх років існування бренду у творчості дизайнерів спостерігаються помітні зміни. Початковий шлях мінімалізма, футуризма та жаги до високотехнологічних матеріалів швидко змінила концепція спортивної розкоші. Чорно-білі кольори змінювалися пастеллю. Спокійні відтінки втілювались у спідницях та піджаках з японського льону. Вироби стали прикрашати 3D-вишивки, а форми стають більш класичними, чистими. Так на світ з’являються сучасні, практичні, але водночас ніжні та витончені скульптурні сукні, спідниці, сорочки від бренду Coperni, які так полюбили сотні жінок з усього світу.

Чому варто вибрати Charisma?

Компанія Charisma Fashion Group розпочала свій шлях з монобрендового бутика Van Laack у 2008 році. Далі по черзі відкривались мультибрендові бутіки жіночого, чоловічого, дитячого одягу та взуття у Дніпрі, Києві та області. За цей час стало зрозуміло, що Charisma – це:

  • Якісний брендовий одяг відомих європейських дизайнерів.
  • Головний провідник у світ новин у сфері моди.
  • Надійний продавець та партнер.
  • Компанія з власною концепцією та філософією.

За 15 років світ високої моди став ближче до українців. Десятки родин отримали змогу наповнити свій гардероб стильними та якісними речами. Coperni, Premiata, Forte_forte, Lardin чи Barba – скласти свій модний look так легко з Charisma!