Необхідність та процедура отримання довідки 100-2/o в Україні

Необхідність та процедура отримання довідки 100-2/o в Україні

Довідка 100-2/0 – це один з найпоширеніших медичних документів, які отримують люди для працевлаштування, як приклад. Це звичайний документ, який видається людині після проходження психіатричного огляду у лікаря. Мета отримання довідки 100-2/0 може бути різна – це відноситься і до виявлення протипоказань на робочому місці, і для отримання водійського посвідчення.

Як отримати довідку 100-2/0 в Україні?

Процедура отримання довідки абсолютно прозора – пацієнту треба прийти у лікарню, записатися до лікаря-психіатра і виконати усі процедури згідно з списком (огляд, аналізи тощо). Аналізи робляться обов’язково, щоб виявити відсутність наркотичних речовин у організмі (опіоїди, канабіноїди, седативні, снодійні, кокаїн, галюциногени, психостимулятори). Але тільки уявіть скільки буде коштувати зробити всі аналізи, пройти декілька оглядів у лікаря і отримати цю довідку? Вже не кажучи про час, який ви точно втратите, сидячи в чергах…

Але звертаючись до нас, ви не будете сидіти у довгих чергах, а просто отримаєте свою довідку без усіляких клопотів та зайвих витрат кошт! Наша компанія вже давно займається різними довідками, тому ви можете бути певні у якості нашої роботи. 

Кому потрібна довідка 100-2/0?

Якщо ви плануєте стати водієм або просто отримати водійське посвідчення – ця довідка необхідна, це одна з головних умов отримання посвідчення. Також існує ряд професій, представникам яких треба постійно оновлювати свої дані і мати таку довідку. до них відносяться наступні:

  • провізори, робітники фармацевтичних установ;
  • працівники медичних установ;
  • працівники виробництв, де використовується спирт;
  • працівники, робота яких відбувається у зоні ризику (робота на механічному обладнанні підвищеної небезпеки, заготівля деревини, висотні роботи тощо).

Тобто список професій дуже великий, а тому ця довідка дуже важлива. І щоб не гаяти час у лікарнях, ми пропонуємо замовити її у нас. Бо ми знаємо, що таке цінувати власний час та гроші, тому пропонуємо отримати довідку у найкоротші терміни! 

Документи та аналізи, необхідні для отримання довідки

Для отримання та оформлення довідки не потрібно мати та збирати купку документів, тільки паспорт та військовий квиток для чоловіків. А ось аналізи — до них треба підготуватись. У даному випадку пацієнт здає кров та сечу на виявлення психотропних та наркотичних речовин. Тому рекомендується не вживати алкоголь та інші напої/препарати, які можуть вплинути на аналізи за 7 днів.

Питання — відповіді 

  • У яких випадках мені потрібна довідка 100-2/0?

Така довідка необхідна, якщо ви представник ряду професій, зазначених вище, а також якщо ви отримуєте водійське посвідчення, маєте намір служити у ЗСУ, оформлюєте опікунство, хочете отримати дозвіл на керування та носіння зброї, і навіть у деяких випадках оформлення кредитування.

  • Як швидко отримати довідку 100-2/0?

Щоб швидко отримати довідку 100-2/0, рекомендуємо звернутися до наших менеджерів. Ми знаємо як оформити довідку за приємною ціною і в найкоротші терміни! Медична довідка 100-2/о повністю замінює сертифікати психіатра (за формою 122/о) та нарколога (за формою 122/о), які на сьогодні втратили актуальність.