Які критерії вибору є важливими при виборі квартири в новобудові?

Які критерії вибору є важливими при виборі квартири в новобудові?

Вибір квартири – це складний процес, який містить безліч нюансів. Іноді цей процес триває не один місяць. Спробуємо докладно розібратися в найважливіших умовах, на які необхідно звертати увагу при виборі та купівлі житла в новобудові.

Вартість

Для 85% покупців нерухомості ключовим моментом є вартість. Саме в цьому визначається, на який сегмент доступних пропозиція звернути увагу. Ціна на квадратний мент залежить від наступних факторів: авторитет забудовника, клас і тип нерухомості, місце розташування, тип обробки, площа квартири.

Природно, житло в новобудовах елітного класу буде значно дорожче, ніж житло з аналогічною квадратурою в будинках економ-класу.

Інфраструктура та локація

Місцезнаходження житлового комплексу – важливий критерій вибору. Відразу треба вирішити, де б ви хотіли жити. Необхідно вибирати район, який повністю відповідає очікуванням, а не лише з погляду розташування.

Також потрібно звертати увагу на розташовану соціальну інфраструктуру: лікарні, дитячі садки, школи тощо. Ознайомтеся з територіальним розвитком району міста та планом місцевого самоврядування щодо місця поблизу майбутньої квартири.

Поверх

Добре поміркуйте, на якій висоті ви хочете жити. Деякі панічно бояться перших поверхів через підвищений ризик пограбування, інші бояться холоду від даху в зимовий період. Але всі ці побоювання не мають нічого спільного із правдою. У сучасних житлових комплексах, зазвичай, є власна служба охорони, тому територія добре закрита від сторонніх осіб, а дахи – надійні, гідро- і вологоізольовані.

Планування

Купуючи нову квартиру, потрібно враховувати не тільки поточні потреби в житлі, а й плани на майбутнє. Якщо планується поповнення, то пропозиції від забудовників мають квартири великого розміру – від 80 квадратних метрів. І в них виходить ціна за квадратний метр нижча, ніж у квартирах-студіях. Найбільш популярними залишаються квартири 2-3 кімнат із вільним плануванням.

Репутація забудовника

Надійні забудовники – це фактично гарантія успішної угоди, тому інакше проблеми можуть виникнути ще на етапі будівництва або при здачі об’єкта в експлуатацію. При оцінці забудовника враховуйте такі фактори:

  • відгуки клієнтів;
  • наявність партнерів;
  • наявність усієї дозвільної документації;
  • порядок та форма оплати;
  • склад керівництва та їх статус.

Якщо хоча б по одному із цих пунктів є сумніви, тоді краще відмовитись від співпраці з ним.

Якщо враховувати всі ці критерії, ви можете вибрати відповідну квартиру, яка стане ідеальним вибором для вас та вашої родини. Ідеально, якщо ви хочете, наприклад, купити 2-кімнатну квартиру у Чернівцях чи іншому місті країни звертатись за допомогою професіоналів. Це дозволить уникнути багатьох проблем.