Рольганги: переваги та особливості обладнання

Рольганги: переваги та особливості обладнання

Шукаєте сучасні методи оптимізації роботи складу? Бажаєте прискорити ключові процеси пересування вантажів та знизити витрати на логістику? У цьому випадку вам необхідно замислитись про впровадження конвеєрного обладнання. Цим терміном називають модульні системи, які дозволяють переміщати вантажі між зонами складу, проводити оперативне накопичення товарів, а також значно прискорювати процеси їх оброблення.

Одним із видів сучасного конвеєрного обладнання є приводний рольганг. Він являє собою транспортер, який працює завдяки вбудованим у ролики двигунам. Також на складах можуть використовуватися і неприводні моделі. Вони працюють завдяки мускульній силі, яка прикладається до вантажу. Такі рольганги не потребують електроенергії, тому є дуже економічними. 

Різновиди рольгангів

Сучасна промисловість випускає різноманітні типи роликових конвеєрів. Вони можуть бути:

  1. Прямими. Вони дозволяють переміщувати вантажі у певному напрямку.
  2. Поворотними. За допомогою цього обладнання змінюється напрямок переміщення товарів.
  3. Відкидними. Такі модулі використовують у тих місцях, де необхідно забезпечити періодичний прохід персоналу та проїзд техніки.
  4. Секції розгалуження та перетину. Допомагають сформувати оптимальну логістику на складі.

Ролики, які використовуються у рольгангах, виготовляються з міцного металу, завдяки чому вони витримують високі навантаження. По них можна переміщати різні типи вантажів: ящики, лотки, коробки, товари у м’якому упакуванні тощо. Всі елементи конвеєра виконані з великою точністю (допуски не перевищують 0,01 мм), тому жодних збоїв у його роботі не виникає.

Переваги обладнання 

Приводні та неприводні рольганги можуть використовуватись у різних організаціях. Їх встановлюють у логістичних центрах, на виробничих та промислових підприємствах, на складах інтернет-магазинів, в автодилерів тощо. Вони відрізняються тривалим терміном служби, високою надійністю та практичністю. До основних переваг таких конвеєрів можна віднести:

  1. Оптимальне співвідношення ціни та якості. Подібні транспортери швидко окупаються та значно знижують витрати на логістику у складі.
  2. Економічність. Приводні рольганги споживають мінімум енергії, тоді як неприводні взагалі не вимагають підключення до електроенергії. Завдяки цьому знижуються витрати на комунальні платежі, підвищується рентабельність вашого складу.
  3. Високу надійність. Кожен ролик витримує до 35 кілограмів ваги, що дозволяє системі працювати з досить важкими вантажами. Він вільно обертається, не потребує регулярного змащування.

Також до переваг варто віднести й те, що рольганг функціонує досить тихо. Це означає, що вашому персоналу не знадобляться навушники або інші засоби індивідуального захисту.

Як замовити

Якщо ви хочете придбати сертифіковані рольганги, спіральний транспортер чи інше складське обладнання, то рекомендуємо вам звернутися до компанії Kapelou. Вона займається проєктуванням та виготовленням модульних транспортерів різного типу, а також їх продажем та монтажем. Менеджер детально проконсультує вас з усіх питань та допоможе підібрати необхідні товари.