Ресивери різних типів у Showtime — для покращення якості аудіо та відео потоків

Ресивери різних типів у Showtime — для покращення якості аудіо та відео потоків

Ресивером прийнято називати обладнання, здатне приймати та обробляти сигнали, наприклад, радіохвилі, сигнали від телевізійних чи кабельних каналів, аудіосигнали тощо. В Україні ресивери затребувані, тому що дозволяють об’єднувати різні медіапристрої та керувати ними, якісно покращуючи аудіо та відеопотоки.

Для яких цілей сьогодні можна використовувати ресивери?

  1. Прослуховування музики

Ресивер ловить сигнали від музичних джерел, таких як CD-плеєр, музичний центр, комп’ютер або смартфон і виводити звук на акустику.

  1. Перегляд телевізійних програм

Ресивер приймає сигнали від антени, супутникової тарілки або кабельної мережі, декодує їх та виводить на екран телевізора.

  1. Домашній кінотеатр

Пристрій, приймаючи аудіо та відеосигнали від різних джерел (Blu-ray плеєр, стрімінговий сервіс, ігрова консоль), обробляє їх та виводить за допомогою акустичної системи або на екран телевізора.

  1. Побудова багатоканального звуку

Приймаючи різноманітні аудіоканали, ресивер розподіляє їх акустикою, створюючи унікальний ефект присутності у кінозалі чи концертному залі.

  1. Інтернет-радіо

Приймаючи радіосигнали з Інтернету, ресивер також обробляє їх та виводить у найкращій якості за допомогою акустичної системи.

Ресивери є зручними пристроями, що служать для об’єднання та управління різними аудіовізуальними джерелами, дозволяючи отримати найкращу якість зображення/звуку.

Загальна характеристика параметрів та властивостей ресиверів

Ресивери відрізняються за властивостями та параметрами характеристики, якими зумовлені їх функціональні та технічні можливості. Від цих параметрів залежить продуктивність вартості пристроїв.

Вартість

У спеціалізованих магазинах аудіотехніки можна побачити, що вартість ресиверів дуже різна. Ціна на ресивери залежить від їх типу та конкретної моделі, а також від її технічних характеристик та бренду виробника.

Формати відео/аудіо

Різні типи ресиверів підтримують різні аудіо/відео формати — DTS: X, Dolby Atmos, HDR та ін.

Потужність

Цей параметр говорить про показник потужності, що видається ресивером на кожен канал.

Багатоканальність

Ресивер може бути обладнаний різною кількістю (2.0–9.2 і більше) каналів.

Типи підключення

Зазвичай ресивери оснащені безліччю роз’ємів для забезпечення різних типів (Bluetooth, HDMI, Wi-Fi, USB тощо) підключення.

Управління

Від особливостей конкретної моделі ресивера залежить і спосіб керування цим пристроєм, з можливих варіантів — за допомогою спеціального мобільного додатка, керування ресивером за допомогою пульта дистанційного керування та ін.

Яких типів ресивери продаються у магазинах України?

У торговельній мережі України та в онлайн магазинах сьогодні пропонується до покупки широкий асортимент ресиверів різного типу:

  • аудіо ресівер — пристрій, який приймає аудіо сигнали та виводить їх на акустику;
  • TV-ресивер — він приймає телевізійні сигнали з наступним виведенням їх на екран телевізора для приємного перегляду контенту високої якості;
  • AV-ресивер — це тип пристрою, який може приймати та обробляти як аудіо, так і відеосигнали, відрізняється наявністю великої кількості різноманітних налаштувань та роз’ємів для підключення;
  • мережевий ресивер здатний приймати сигнали з Інтернету передачі потокових сигналів різних форматів.

Основна функція ресиверів — надати зручний спосіб поєднання та керування аудіо/відео джерелами для отримання максимально якісної передачі звуку/зображення.

Вигідно купити ресивер будь-якого типу в Києві або іншому місті України з доставкою покупки в будь-який її регіон, пропонує інтернет-магазин Showtime. У нас прийнятні ціни, сертифіковані товари працюють кваліфіковані фахівці, які допоможуть вам вибрати потрібну модель ресивера.