Препарат Омега-3, що містить жирні кислоти — альтернатива Риб’ячому жиру

Препарат Омега-3, що містить жирні кислоти — альтернатива Риб’ячому жиру

При вживанні людиною риб’ячого жиру, що містяться в ньому жирні омега кислоти, дуже корисні організму людини і позитивно впливають на всі його фізіологічні процеси. Компонент Омега-3 у складі риб’ячого жиру дуже важливий для людського організму, але ще більше для ефективності прийому цієї речовини має його концентрація.

Що являє собою Омега-3, що входить до його складу?

У комплексі Омега-3 міститься ряд жирних кислот рослинного/тварини, які не синтезуються організмом людини в необхідному обсязі:

 • ейкозапентаєнова кислота (ЕПК/EPA), рослинна;
 • кислота докозогексаєнова (ДГК/DHA) — речовина тваринного походження;
 • альфа-ліноленова рослинна кислота (АЛА).

В результаті природного синтезу в організмі людини виробляє не більше 5–7% необхідного добового обсягу цих жирних кислот. Досвідченим шляхом фахівці встановили, що нестача Омега-3 в організмі спостерігається у кожної другої людини. Вироблення організмом мізерно малого обсягу цих кислот є недостатнім для його нормальної життєдіяльності. Саме з цієї причини таким важливим є прийом комплексу кислот Омега-3 як продукти харчування або БАДів.

Як визначити нестачу кислот Омега-3 в організмі людини?

Існує ряд стійких симптомів, що дозволяють сміливо стверджувати, що причиною їх виникнення є нестача жирних кислот.

Сухість шкірних покривів

Омега-3-жири сприяють насиченню шкіри людини вологою та допомагають утримувати її, продовжуючи пружність та молодість шкірних покривів. Входять до структури клітинних стінок, вони відповідають за здатність шкіри вбирати корисні речовини і виводити токсини. Сухість шкіри — правильна ознака недостатності кислот Омега-3.

Проблеми з волоссям

Тьмяне, рідкісне, випадає і посічене волосся сигналізує про те, що вашому організму терміново необхідно заповнити недостатній об’єм жирних кислот. З їх допомогою вам вдасться відновити нормальну структуру волосся і створити необхідні умови для їх зростання.

Ламкість нігтів

Тонкі та ламкі нігті, які не вдається відростити до бажаної довжини, також вимагають прийому жирних кислот. Іноді досить почати регулярно приймати риб’ячий жир або вживати рибу жирних сортів, щоб швидко відновити структуру нігтів.

Неякісний, неспокійний сон

Якість сну дуже важлива для людини, оскільки впливає на життєдіяльність її організму та активність людини протягом дня. Важке засинання, переривчастий і «чуйний» сон властивий людям, які відчувають дефіцит кислот Омега-3. Однак приймати препарат перед сном не рекомендується, приймати краще зранку, щоб повернути свій нормальний сон.

Швидка стомлюваність

Хронічне стан втоми, часто виникає бажання зайняти «горизонтальне становище» — стійкі симптоми нестачі Оемна-3. Підбадьорити організм можна як прийомом цього комплексу кислот, а й правильним раціоном. Вживайте більше жирних олій рослинного/тварини, їжте різні горіхи та рибу різних сортів, щоб відчути приплив позитивної енергії.

Проблеми із суглобами

Суглоби необхідно берегти завжди, щоб відтягнути проблеми, які зазвичай приходять із віком. Якщо ваші суглоби вже зазнали вікових змін і є проблеми, що супроводжуються болем, Омега-3 полегшує біль у суглобах. Воно

Порушення концентрації

Нездатність сконцентрувати свою увагу на вирішенні поточних або робочих завдань також говорить про те, що вам слід подбати про насичення організму жирними кислотами шляхом прийому Омега-3.

Які критерії враховувати під час виборів комплексу Омега-3?

Якість препарату має значення, тому, вибираючи Омега-3, враховуйте відразу кілька критеріїв:

 1. Якість сировини.

Для виготовлення комплексу може використовуватися печінка риб (Fish liver oil) або їх тушки (Fish body oil), краще вибрати другий варіант, оскільки в печінці зазвичай накопичується маса токсичних речовин, які важко усунути навіть шляхом виробничої фільтрації.

 1. Склад препарату.

На добу для організму потреба в Омега-3 становить 500–1000 мг, при цьому важливим є співвідношення EPA/DHA:

 • для процентного складу — не менше, ніж 60%;
 • для кількісного складу — 2:1.
 1. Форма препарату та ступінь очищення.

Випуск Омега-3 здійснюється у різних формах:

 • тригліцериди (натурпродукт) — випускаються у формі рідини, з маркуванням TG;
 • ефіри етилові — більш якісний препарат високої концентрації кислот з ефективним виробничим очищенням від токсинів, під маркуванням EE;
 • тригліцериди реетерифіковані — препарат не боїться окислювальних процесів, легко засвоюється (до 90%) організмом, маркується як rTG;
 • фосфоліпіди — якісно очищена форма, що містить максимальну концентрацію Омега-3, що засвоюється організмом на 100%, а також потужну базу антиоксидантів. Ціна на Омега-3 у цій формі набагато вища, оскільки це продукт переробки олії криля, що не містить накопичень ртуті. Якість та ефективність даного препарату з маркуванням Ph можна назвати бездоганними.

Інтернет-магазин MonsterLab пропонує купити в Києві комплекс жирних кислот Омега-3 для дітей та дорослих від найвідоміших і перевірених часом німецьких, англійських та польських виробників. Вся продукція відповідає міжнародному стандарту, якість гарантована виробником. Швидка доставка замовлення до будь-якого населеного пункту України.