Як обрати вугільний гриль?

Як обрати вугільний гриль?

Відсутність абсолютних рекомендацій щодо придбання обладнання для гриля пояснюється індивідуальними потребами споживача, умовами використання та місцем розташування. Тому в асортименті вугільних грилів представлений широкий спектр моделей, що різняться за розмірами, мобільністю, ефективністю та іншими властивостями. За посиланням https://grillpoint.com.ua/grili/ugolnye-grili/ в інтернет-магазині Grill Point можна знайти обладнання перевірених брендів: Daddy Smoke, Char Broil, Boretti, Rosle, Dancook, Napoleon, Weber, Hofats, GrandHall та інші.

Основні параметри при виборі

Спочатку слід визначити, який розмір грилю вам потрібен. Для цього вирахуйте кількість людей, для яких буде готуватися їжа, і помножте на 480 (приблизно стільки см2 на решітці займає одна порція). На веб-сайті Grill Point представлені переносні моделі для подорожей і кемпінгу (для 1-2 осіб), середні вугільні грилі для дачі та частного будинку (2-6 порцій) та великі стаціонарні варіанти, які можуть нагодувати групу з 10 людей.

Ефективність обладнання для грилю є важливим параметром, оскільки він прямо впливає на споживання палива. Багато сучасних вугільних грилів демонструють високу економічність, забезпечуючи стабільну температуру протягом 2-3 годин на одній порції деревного або рослинного вугілля.

Щодо способу встановлення, існують настільні та підлогові вугільні грилі. Перші — це компактні моделі, призначені для пікніків, походів та кемпінгу. Вони мають невеликі розміри та доступну ціну. Другі — більш широкий сегмент, оскільки на ринку є варіанти на зварених ніжках, знімною опорою, триножцем з двома колесами для легкого переміщення, а також зі стаціонарним кріпленням на столі або шафі. В оформленні може бути передбачена полиця для зберігання палива, робоча стільниця, гачки для зберігання грилів, і т.д.

Для максимально ефективного використання варто вибирати модель:

  • з регулятором тяги — це дозволяє контролювати температурний режим;
  • зі знімною попільницею — це значно спрощує очищення гриля;
  • з пружинною кришкою — легко відкривається і фіксується на місці;
  • з дверцятами вугільного відсіку — дозволяє додавати паливо без знімання решітки;
  • з вбудованим термометром — забезпечує зручний контроль температури.

Значно полегшують, роблять приємнішим і безпечнішим процес експлуатації вугільного гриля такі спеціальні аксесуари як: протипожежна перегородка, лопата для вугілля, совок для прибирання золи, щітки для чищення решіток, щипці для продуктів.