Не знаєте які настільні ігри обрати для першого разу — 4 популярні та прості настілки від «ІгроМаг»

Не знаєте які настільні ігри обрати для першого разу — 4 популярні та прості настілки від «ІгроМаг»

Якщо Вас попросять показати людину, яка не любила б грати, Ви напевно забаритеся, адже розважатися і відпочивати подобається абсолютно всім, а ігри — чудовий додаток до цього. При цьому сучасний світ пропонує величезну кількість можливостей завдяки гаджетам, комп’ютерам, ігровим консолям і т.п.

Однак, слід сказати, що прабатьками таких електронних ігор є настільні ігри, які були винайдені ще в давні часи: хрестики-нуліки, шахи, шашки, доміно та багато іншого. Більше того, зараз настілки не поступаються популярністю електронним іграм, оскільки можуть бути не менш захоплюючими.

Особливу популярність цій розвазі забезпечує величезна кількість різноманітних жанрів і видів, оскільки це може бути фентезі, детективи, логічні, стратегії, монопольні, карткові, з фішками, колекційні і т.д.

Але люди, які вперше вирішують пограти в такі, повинні знати, що кожен із видів має свої правила, які часом є дуже складними для новачків. Саме тому, щоб знайомство пройшло добре, почати краще з простих ігор.

4 простих та популярних настілки для новачків

  • «Carcassonne» вважається цікавою та захоплюючою розвагою, яка дозволить добре провести час. Вам потрібно вжитися в роль колонізатора для розвитку свого міста Каркасона, після чого можна переходити до інших міст. Суть — захопити якнайбільше земель і побудувати своє царство. Переможе той, хто набере найбільшу кількість очок.
  • «Jenga» — досить проста настілка, яка змусить Вас нервувати і сміятися одночасно. Вона складається з маленьких дерев’яних блоків, з яких потрібно побудувати вежу. Кожен має максимально акуратно витягувати блок і ставити зверху. Хто зруйнує вежу, той і програв.
  • Всім відома Мафія відноситься до розряду простих настільних. Це картковий тип, який порадує не лише простотою, та й неймовірно красивим оформленням карток. Вам доведеться боротися зі злочинцями та обивателями, а також носити маски.
  • Морський бій сьогодні — це не просто звична розвага на папері. Це дуже гарна настільна з кубиками, полем та корабликами, яка не залишить байдужим ні дорослу, ні дитину.


А «ІгроМаг» — це магазин, в якому Ви зможете купити настільну гру відмінної якості та за доступною ціною. Їхній асортимент вразить будь-кого, адже вони пропонують покупцям безліч різних жанрів, дитячих настілок, для школярів, для дорослих, з рейтингом 16+ тощо. Крім цього, у них також є аксесуари, подарункові сертифікати, література та багато іншого, що допоможе поринути з головою в цей чудовий світ.