Контактні лінзи Biofinity: особливості та переваги

Контактні лінзи Biofinity: особливості та переваги

Виробники засобів для корекції зору пропонують великий асортимент контактних лінз. Вибір має базуватися на рекомендаціях лікаря після обстеження. Лише фахівець може визначити коригуючі властивості, різновид та особливості використання з урахуванням віку та діагностованого захворювання. Але є і загальні рекомендації. Бажаєте придбати найкращі контактні лінзи? Офтальмологи радять надавати перевагу найсучаснішим пропозиціям надійних виробників.

Багато схвальних відгуків фахівців та споживачів отримує продукція американської компанії CooperVision. Одна з найновіших пропозицій виробника — м’які силікон-гідрогелеві контактні лінзи Biofinity. Замовити їх можна на сайті https://mkl.ua/ua/product/biofinity/. Чому варто вибрати м’які силікон-гідрогелеві лінзи (МКЛ) для корекції зору? Дізнайтеся думку експертів.

Особливості лінз Biofinity

Ці засоби отримали Європейський Сертифікат якості. Силікон-гідрогелеві лінзи створені на базі інноваційної технології Aquaform. Вона забезпечує важливі переваги:

  • максимальна проникність матеріалу для молекул кисню (160 Dk/t). Цей показник значно вищий, ніж у сліз. Така властивість силікон-гідрогелевих лінз дозволяє уникнути кисневого голодування рогівки ока;
  • низький модуль пружності. Завдяки еластичності та геометричним особливостям МКЛ бездоганно пристосовуються до форми рогівки ока;
  • матеріал має ефект природного зволоження. Немає потреби в використанні очних крапель.

Це дуже комфортний засіб для корекції зору, що забезпечує чітке зображення. Фахівці рекомендують купити лінзи Біофініті для безперервного використання впродовж тривалого проміжку часу (до 30 днів). Важливо пам’ятати про регулярне очищення МКЛ в спеціальній пероксидній системі. Це необхідно робити щодня. Виробник наголошує, що силікон-гідрогелеві МКЛ можна застосовувати лише за призначенням лікаря.

Вас цікавить, де купити лінзи Biofinity? Скористайтеся послугами інтернет-магазину «ОПТИКА МКЛ». Тут створені найкращі умови для придбання засобів для корекції зору.

Гарантія якості та вигідні ціни

Магазин пропонує сертифіковану продукцію. Тут можна придбати контактні лінзи надійних виробників, засоби та аксесуари для підтримки чистоти МКЛ з великим терміном придатності. В магазині працюють кваліфіковані фахівці. Вони допоможуть вибрати найкращі товари з урахуванням ваших потреб та рекомендацій лікаря.

«ОПТИКА МКЛ» співпрацює напряму з виробниками. Вам сподобається ціна Biofinity та інших товарів. Дисконтна програма, регулярні акції та знижки дозволяють заощадити додатково. Клієнти інтернет-магазину отримують комплексні переваги.