Консультації психолога з питань взаємин і шлюбу

Консультації психолога з питань взаємин і шлюбу

Сильні стосунки або союзи є важливою частиною життя здорового і значущого життя. У той час як найзв’язковіші стосунки починаються з великим ступенем хвилювання, пристрасті і прихильності один одному, з часом ці важливі частини партнерства можуть зменшитися. Непорозуміння, незадоволені очікування та розчарування створюють емоційну дистанцію та конфлікт між людьми. Чесне спілкування має пріоритетне значення для того, щоб пари зуміли подолати труднощі та підтримувати любов і взаємоповагу. Саме тут наша служба консультування може допомогти запобігти подальшому пошкодженню та збільшенню відстані між партнерами.

Усі стосунки потребуватимуть постійної роботи та обслуговування з плином часу, щоб вони були свіжими, захопливими та значущими.

Відчувати складні часи — нормальна частина всіх союзів. Іноді ви в силах самостійно впоратися з цими проблемами за допомогою відкритого діалогу і співпраці. В інших випадках ви почуватиметеся застряглими і невпевненими в тому, як домогтися необхідних змін, повторюючи ті самі аргументи знову і знову без будь-яких резолюцій, почуваючись дедалі самотнішими й навіть розглядаючи можливість припинення зв’язку.

Наші сімейні психологи готові допомогти вам вирішити багато з різноманітних труднощів, з якими люди стикаються під час романтичного партнерства. На початковому етапі консультування ви зустрінетеся з терапевтом разом як пара, а потім, можливо, будете відвідувати індивідуальні сеанси для кожної сторони. Після проходження необхідної індивідуальної роботи, ви, як правило, повертаєтеся до спільних парних сесій для зворотного зв’язку. Усі наступні призначення зазвичай відвідуються як пара, щоб гарантувати, що ви і ваш партнер зможете отримати необхідну підтримку для відновлення люблячих, здорових стосунків.

Якщо ваш чоловік не готовий або не бажає шукати консультації

Скористайтеся індивідуальними консультаціями сімейного психотерапевта, які допоможуть вам розробити інструменти та стратегії, потрібні для ваших взаємин, щоб допомогти стимулювати зміни, поліпшити спілкування та керувати конфліктами більш продуктивним способом. Якщо ваш партнер пізніше вирішить, що він хотів би брати участь у консультуванні, це потрібно обговорити з вашим психологом.

Загальні області, в яких пари зазнають труднощів, включають:

 • Відсутність або неефективне спілкування
 • Проблеми із зобов’язаннями
 • Відсутність або втрата довіри
 • Відсутність або втрата близькості
 • Невірність
 • Коригування і переходи: переміщення, народження дітей, зміна робочих ролей, або ролей у сім’ї тощо.
 • Заздрість і ревнощі
 • Різні думки або переконання
 • Думки про те, щоб жити разом
 • Добрачне консультування
 • Конфлікт — словесний, фізичний та/або емоційний
 • Стосунки

Якщо ви або ваш партнер відчуєте, що відчуваєте будь-які з вищевказаних труднощів або стикаєтеся з будь-якими іншими проблемами, зв’яжіться з нами, щоб домовитися про зустріч з одним із наших терапевтів. Ми можемо допомогти вам відновити зв’язок і вивчити стратегії, які зміцнять ваш союз. У нас також є блог, у якому містяться корисні статті та поради.