Де знайти модне ортопедичне жіноче взуття

Де знайти модне ортопедичне жіноче взуття

Недаремно кажуть, що мода циклічна. Незабаром на модницях знову з’являться забуті тренди з минулого. Асиметрія, каблук незвичайної форми, платформа, а також переважно білий колір – все це тренди цього сезону і що найголовніше, вони сьогодні представлені ортопедичним взуттям.

Переваги ортопедичного взуття

• Знімає навантаження із суглобів та м’язів.
• Рівномірно розподіляє навантаження по стопі.
• Покращує поставу та платформу.
• Компенсує наявні дефекти.
• Запобігає розвитку деформації стопи.

Які моделі ортопедичного жіночого взуття пропонують виробники

На платформі можна зупинитися більш детально. Дизайнери додали таку підошву і до легких босоніжок, і до лоферів. Дуже стильно виглядають яскраві мюлі на невеликій платформі.

Нестаріючі слінгбеки з маленьким каблучком і гострим носом знову на піку популярності. Цього сезону дизайнери прикрасили їх металевими елементами та футуристичним декором.

Модна багатошаровість в одязі та аксесуарах перейшла на літнє взуття. Сандалії та босоніжки обзавелися безліччю тонких ремінців, які переплітаються між собою і накладаються один на одного, обвиваючи щиколотку.

Незвичайна підошва, що нагадує невеликі подушки, стала відкриттям цього сезону. Дизайнери додали футуристичність, додавши її до колог та ботильйонів.

Стильні босоніжки з ортопедичною устілкою завжди в моді. Незважаючи на те, що зараз йде наголос на комфорт і зручність, невеликий каблук або платформа опинилися серед трендів цього сезону.

Виробники пропонують великий вибір — ортопедичне взуття жіноче, серед якого не лише босоніжки та туфлі, а й ботильйони та літні чобітки.

літні моделі – це, безперечно, сандалії та мюлі. Плетене взуття дуже актуальне цього сезону. Дизайнери створюють його, використовуючи текстиль, шкіру та шнурки.

В’єтнамки на підборах замінять подібне взуття на платформі, яке було таке популярне минулого року. Таке взуття може бути простим і лаконічним, а може бути прикрашене красивим камінням і стразами. Також у моді в’єтнамки на незвичайному підборі, відхиленому назад. Такий підбор зустрічається не тільки у в’єтнамок, а й у ботильйонів та літніх чобіт.

Якщо говорити про колірні рішення, то в моді яскравий та ефектний білий. При виборі кольору зазвичай орієнтуються на пору року, чим вона тепліша, тим світліше взуття переважно носити. Тому літо та білий колір чудова пара.

Якщо раніше ортопедичне взуття випускалося в кількох кольорах, то сьогодні вибір вас просто вразить, тут є всі кольори веселки.