Де придбати Алтузан 400 мг у Києві

Де придбати Алтузан 400 мг у Києві

Купити Алтузан в Києві

Останніми місяцями в Україні спостерігається значне зростання випадків виникнення онкологічних захворювань. Багато людей звертаються по медичну допомогу вже на запущеній стадії. Це пояснюється різними причинами. В основному — через військові дії раніше вони не помічали нездужань та різкого погіршення свого самопочуття, списуючи неприємні симптоми на переживання за своє життя та своїх близьких, вимушену зміну місця проживання, роботи, оточення.

Коли ж хвороба таки діагностується та призначається лікування, більшість пацієнтів стикаються з відсутністю в аптеках багатьох необхідних медикаментів. Вони не виготовляються в Україні, а постачаються обмеженими партіями з-за кордону та реалізуються за надто високою вартістю, доступною не всім. Тому оригінальний Алтузан 400 мг купити у Києві краще на спеціалізованому торговому майданчику, який співпрацює з виробниками безпосередньо. Це дає можливість купувати ліки на вигідних умовах онлайн з доставкою не лише столицею, а й іншими містами України.

Коли лікарі рекомендують Алтузан купити та приймати?

Алтузан® — ефективний протипухлинний препарат, який запобігає розвитку та пригнічує зростання пухлини. Його діюча речовина – бевацизумаб – складається з 214 амінокислот. Це рекомбінантне гуманізоване моноклональне антитіло, отримане за допомогою ДНК-технології у клітинах яєчника китайського хом’ячка.

Застосування Алтузану у вигляді концентрату для розчину для інфузій у комбінації з хіміотерапією запобігає метастатичному прогресу захворювання та знижує мікросудинну проникність при різних пухлинах, включаючи рак ободової кишки, молочної залози та шийки матки у жінок, підшлункової та передміхурової залози у чоловіків.

Кожен флакон Алтузану об’ємом 16 мл містить 400 мг бевацизумабу, що відповідає концентрації 16,5 мг/мл при розведенні відповідно до вказівок лікарів.

Щоб купити Алтузан 400 з доставкою, переходьте по посиланню — Алтузан купити Київ

Як заощадити на покупці Алтузана?

Залежно від району та аптечної мережі на Алтузан 400 мг ціна у Києві становить 14 000-22 000 грн. У середньому курс триває 3 тижні по 10-15 мг 1 кг маси тіла людини.

Онлайн-платформа працює 24\7. Вона реалізує оригінальну фармацевтичну продукцію від офіційних дистриб’юторів та виробників згідно з нормами українського законодавства.

Усі кошти проходять обов’язкову передпродажну перевірку на:

виключення підроблення складу та фальсифікату;
актуальність терміну дії ліків.
Оскільки всі заявлені в каталозі медичні засоби є на складі, їх відправка здійснюється в день отримання заявки. Доставка проводиться в максимально стислий термін (по Києву — в день замовлення, по Україні, у всі великі обласні та районні центри — за 1-3 дні).

В обов’язковому порядку дотримуються всі умови транспортування та медикаментів, включаючи температурний режим. Ліки упаковуються в непрозорі герметичні зип-пакети, що забезпечує їхню цілісність. На всі препарати надаються сертифікати та інші супровідні документи.

Щоб отримати знижку, необхідно заздалегідь розрахувати потрібну кількість ліків на весь курс лікування та зробити попереднє замовлення на сайті. Для цього слід проконсультуватися з лікарем або фармацевтом. Після обробки заявки фахівець назве підсумкову вартість всього замовлення. У будь-якому разі – на Алтузан ціна буде нижчою, ніж в аптечних мережах, навіть з урахуванням вартості доставки по Україні кур’єрськими службами. Товари поставляються без передоплати з можливістю сплатити післяплатою при отриманні посилки у відділенні Нової пошти або Укрпошти.