Чому не слід забувати перевіряти зір своєї дитини у офтальмолога

Чому не слід забувати перевіряти зір своєї дитини у офтальмолога

Діти спочатку повинні навчитися бачити, ходити, а потім говорити. Починаючи з 10-го місяця життя, основна структура очей вже сформована, тому рекомендовано пройти обстеження зору дитини вже в цей період. Проте, зорова система залишається сприйнятливою до розладів до 10 років. Тому перші огляди слід починати з перших місяців життя. В разі прояву перших нездорових ознак будь-яке необхідне лікування можна продовжувати послідовно.

Розвиток зору у кожної дитини відрізняється один від одного. Однак, якщо є якісь відхилення від норми, обов’язково необхідно пройти перевірку якості зору в офтальмолога, щоб підтримати розвиток вашої дитини на ранньому етапі. Дитячий офтальмолог в Києві спеціалізується на тестуванні зору дітей, малюків і немовлят на ранньому етапі. Тож ви можете бути впевнені, що зір вашої дитини та інтелект, що паралельно розвивається, оптимально підтримуються.

Які проблеми зору можна вирішити за допомогою офтальмолога

  1. Перевірка зору для виявлення таких проблем, як далекозорість, близькозорість, астигматизм або інші аномалії.
  2. Виявлення проблем зорового розвитку: амбліопія (ліниве око) чи страбізм (косоокість). Офтальмолог може визначити ці стани та розробити план лікування.
  3. Дитячі інфекції ока (кон’юнктивіт). Лікар видає рецепт на ліки, які швидко призводять до одужання пацієнта.
  4. Якщо дитина отримала травму в районі очей, офтальмолог може визначити масштаб та характер пошкоджень та рекомендувати необхідні заходи.
  5. Регулярний контроль розвитку очей допомагає слідкувати за здоров’ям очної системи в процесі зростання дитини, щоб вчасно виявляти можливі відхилення та коригувати їх.
  6. Якщо у дитини виявляється одна з вад очей, офтальмолог може рекомендувати носити окуляри або контактні лінзи для корекції зору.

Тому регулярні візити до офтальмолога дуже важливі для вчасного виявлення та лікування будь-яких проблем із зором, що можуть впливати на здоров’я та розвиток дитини. Те, що, на перший погляд, не помітно батькам, лікар обов’язково помітить.

На сайті клініки “Дитина” ви можете обрати лікаря-офтальмолога і провести ретельний огляд своєї дитини. Але не забувайте, що довге перебування на свіжому повітрі, ігри що тримають увагу ока (ігри з м’ячем), належні умови для читання книжок, гарне освітлення під час виконання домашніх завдань позитивно впливають та підтримають роботу дитячого ока.