Чому не реєструється Amazon Kindle? Просте вирішення поширеної проблеми

Чому не реєструється Amazon Kindle? Просте вирішення поширеної проблеми

Отже, ви купили собі омріяну електронну книгу Кіндл. Дістали з коробки, увімкнули та вже готові насолодитись роботою з нею. Починаєте реєстрацію… Але не виходить! Спробували один раз, другий…. Щось не так. Але що?! Як вирішити проблему, коли не реєструється книга Amazon Kindle, добре знають спеціалісти AVIC (магазину гаджетів та техніки з Харкова). Та діляться з читачами своїм досвідом. 

Як виникає проблема реєстрації Амазон Кіндл? 

«Kindle просто говорить мені, що введена мною інформація не відповідає пристрою Amazon. Я кілька разів перезавантажував його, намагався налаштувати за допомогою програми на телефоні, скидав свій пароль і навіть спробував інший обліковий запис Amazon. Нічого не працює.​» Десь так одним абзацом можна описати весь комплекс нестиковок, що трапляються в користувачів «єбук» від Amazon.

Перш ніж розібратись із проблемою, варто розібратись, як взагалі відбувається реєстрація. 

Як зареєструвати Kindle? 

На головному екрані пристрою натисніть кнопку налаштувань, торкніть «Ваш обліковий запис» і зареєструйте Kindle у своєму обліковому записі Amazon. У вже існуючому або новому.

«А якщо немає доступу до Wi-Fi?» В такому разі потрібно зв’язатися зі службою підтримки Amazon, повідомити їм серійний номер Kindle та попросити додати цей гаджет до вашого облікового запису Amazon. 

Не вдається зареєструвати Kindle 

Тут є кілька способів вирішення проблеми. 

Спосіб 1. Перед усім переконайтеся, що інформація вашого облікового запису Amazon правильна.

Спосіб 2. Програмне забезпечення Kindle застаріле, та його потрібно оновити. Таке трапляється з вживаними пристроями, що не використовувались протягом довгого часу. Інсталювати свіжу прошивку можна за допомогою служби автоматичного оновлення Amazon або завантажити та встановити ПЗ самостійно.     

Відсутність реєстрації через неправильний час пристрою

Встановлення місцевого часу на пристрої для читання електронних книг Kindle може запобігти проблемам під час його реєстрації.

  • Підключіть пристрій до мережі Wi-Fi.
  • На головному екрані проведіть пальцем униз, щоб відкрити вікно  швидких дій, виберіть «Усі налаштування».
  • Виберіть «Параметри пристрою», потім  «Час пристрою».
  • Введіть поточний час і натисніть  «OK».

Перевірте годинник у верхній частині екрана, щоб переконатися, що він відображає ваш місцевий час. 

Іншою причиною того, що книга Kindle не може зареєструватись, може бути відсутність мережі Wi-Fi. В інших випадках допомагає просте перезавантаження ebook. 

Я спробував усе вищесказане, але досі не можу зареєструвати свій Kindle 

Потрібно звернутися до служби підтримки клієнтів Amazon, щоб перевірити, чи цей Kindle не значиться як викрадений або втрачений. Якщо так, електронну книгу занесено до чорного списку. А відновити можна лише за умови, що з цим проханням до Amazon звернеться законний власник пристрою. 

Чи можна використовувати Kindle без облікового запису Amazon або без реєстрації? 

Так, можна. Однак, ви не зможете придбати книги чи журнали на Kindle. Це буде «автономна читалка», завантажити книги на яку можливо лише через USB з вашого комп’ютера чи ноутбука. 

Тепер ви знаєте всі нюанси, як додати Amazon Kindle до облікового запису. Та, надіємось, що один зі способів допоможе вам уникнути проблем реєстрації. Досі не маєте книги Кіндл? Завітайте до магазину AVIC у Харкові, Києві, Дніпрі чи Одесі, або знаходьте кращу електронну книгу онлайн.