Бездоганний нюдовий макіяж: секрети та поради від експерта EVA Blog

Бездоганний нюдовий макіяж: секрети та поради від експерта EVA Blog

Досвідчений експерт EVA Blog, Ануш Овсепян, запевняє, що у цьому сезоні макіяж у нюдових тонах знову буде на піку популярності. І це означає, що обирати його для себе можуть не лише зірки Голівуда, але й звичайні українські красуні. Треба лише навчитися правильно накладати такий макіяж на обличчя. Використовуючи поради та рекомендації експерта, зробити це буду дуже просто.

Підготовка під макіяж – найвідповідальніший момент!

Нюдовий макіяж дуже часто називають «непомітним», але ця його якість є оманливою. На обличчі він і справді не кидається в очі, але жіночу зовнішність дуже змінює. Такий макіяж – кращий спосіб виглядати не просто бездоганно, а по-справжньому дорого на протязі усього дня. І досягти такого результату можливо лише при умові, що жінка достатнього уваги приділила підготовці обличчя до нанесення декоративної косметики.

Підготовка шкіри до нанесення «непомітного» макіяжу включає в себе декілька послідовних етапів:

  • очищення скрабом (1-2 рази на тиждень);
  • тонізація міцелярною водою;
  • зволоження денним кремом.

Лише після використання усіх цих засобів шкіра вважається готовою до наступних етапів.

Як правильно тонувати та корегувати форму обличчя

Дуже важливим для нюдового макіяжу вважаються рівний, бездоганний тон шкіри. Досягти його лише за допомогою тонального крему неможливо. Експерт радить використовувати його у комплексі з консилером. Цей засіб необхідно наносити на усі проблемні ділянки шкіри, бо він якісно маскує почервоніння, акне, пігментні плями та «мішки» під очима. Для використання і тонального крему, і консилеру пальці зовсім не підходять. Рівномірного кольору обличчя можна добитися, застосовуючи пензель та вологий спонж.

Роблячи нюдовий макіяж, жінка не повинна лишати себе можливості додати своєму обличчю візуально очевидної рельєфності. За рахунок цього воно становиться більш виразним та звертає на себе увагу оточуючих. Для досягнення такого ефекту треба правильно використати відповідні косметичні засоби:

  1. Хайлайтер.
  2. Персикові рум’яна.
  3. Коректор темного кольору.

Невелику кількість хайлайтера достатньо нанести на усі виступаючи зони обличчя та галочку над губою. Для вилиць експерт рекомендує використовувати темний коректор. З рум’янами не треба дуже старатися, але невелика їх кількість надає обличчю привабливу виразність.

Останні штрихи образу – брови, губи, очі у нюдових тонах !

Брови у нюдовому макіяжі ні в якому разі не повинні сильно виділятися на обличчі. Тому достатньо їх причісати щіточкою та скошеним пензлем нанести відтінок, що відповідає кольоровому типу. Важливо: початок брів завжди повинен залишатися більш світлим в порівнянні з їх хвостиком.

Для макіяжу очей рекомендується використовувати бежеві або світло-коричневі тіні для повік, що наносити треба на базу. Ідеально їх доповнить чорна або коричнева туш з об’ємним ефектом.

Макіяж губ легше всього зробити за допомогою контурного олівця та світлої помади з легкою кремовою текстурою.

На цьому усе: бездоганний нюдовий макіяж на кожен день готовий!