Почти 70% украинок иностранцы предлагали вознаграждение за сексуслуги. Исследование

«Понад дві третини київських студенток отримували від іноземців пропозиції винагороди за сексуальні послуги. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Жіночим рухом «FEMEN» спільно з Інститутом політичних, соціологічних та маркетингових досліджень ім. Т. Шевченка, в ході якого було опитано шляхом анонімного анкетування 1200 студенток вищих навчальних закладів Києва» — сообщили «Настроению» в пресс-службе «FEMEN».

Также в сообщении говорится: «Як показало опитування, 67,5% опитаних дівчат отримували від іноземних громадян пропозиції винагороди за надання сексуальних послуг.

Учасницям анкетування також пропонувалося вказати громадянство іноземців, від яких надходили такі пропозиції. Найчастіше ініціаторами нахабних пропозицій ставали громадяни Туреччини – на турків вказали 52% респондентів. Далі зі значним розривом розташувалися громадяни арабських країни — 13,4%, Італійці — 9,8%, громадяни США — 7%, Німеччини — 6,5%, Росії — 1,5%, громадяни інших країн — 9,8%.

Лідер «FEMEN» Анна Гуцол прокоментувала результати опитування: «Ми багато працювали з іноземцями, які підтримують нашу боротьбу проти засилля розвитку індустрії сексуальних послуг в Україні і знаємо, що дуже часто іноземці сприймають українок як жінок легкої поведінки і навіть повій, проте таких високих результатів ми не очікували. Це говорить як про ступінь замовчування проблеми секс-індустрії та секс-туризму в Україні, так і про те, що держава повинна негайно вжити заходів для боротьби з цими явищами. Адже, якщо посадовці сьогодні не відірвуться для цього від постійної боротьби за владу, то завтра комусь із них доведеться керувати європейським борделем, — зазначила лідер «FEMEN». — Ми закликаємо владу України активніше боротися з індустрією сексуальних послуг та секс-туризмом, адже це проблема національного значення: розвиток секс-індустрії напряму пов’язаний з катастрофічними темпами поширення СНІДу та інших важких інфекційних хвороб в Україні, яка по темпам поширення Сніду посідає перше місце в Європі».

Дане опитування та ряд інших досліджень по проблемі секс-туризму в Україну, які відбудуться у найближчий час, покажуть об’єктивну картину щодо гостроти та масштабів цього ганебного явища».