Переваги тепловізійних монокулярів
Тепловізори — різновид оптичного обладнання, створеного для спостереження за об’єктами в нічний час чи за поганих погодних умов. Монокуляри поділяються на декілька різновидів, найпоширенішими вважаються приціли та монокуляри. Останні приваблюють компактними розмірами та невеликою вагою. Тепловізор передбачено для виявлення інфрачервоного випромінювання тварин та людей. Тепловізійні монокуляри найчастіше використовуються на полюванні, під час ведення бойових дій. Обирати монокуляр потрібно з урахуванням відстані, на якій ведеться спостереження.
Основні відмінності та критерії вибору монокулярів
Сучасні моделі тепло монокулярів дозволяють вести спостереження в умовах хмарності, задимлення, а сутінках чи повній темряві. На відміну від приладів нічного бачення тепловізори можуть застосовуватися в будь-яку пору року.
Важливий критерій вибору монокуляра — збільшення. Оптимальним вибором будуть монокуляри з 5-6 кратним збільшенням, адже саме вони дають постійне широке поле зору. Варто пам’ятати, чим більший показник збільшення, тим вужчим буде поле зору.
Також зважайте на об’єктив, котрий потрібно обирати з урахуванням умов використання. Для нічного стеження найкраще купувати пристрій з великим об’єктивом, адже він краще працює в умовах недостатнього освітлення.
На які моделі монокулярів звернути увагу?
Одним з найвідоміших лишається монокуляр AGM ASP-Micro TM-160. Це компактна модель, здатна визначати об’єкти на відстані до 600 метрів.
Монокуляр дозволяє вести стеження за об’єктами в складних погодних умовах, в темряві, крізь опади.
Інші важливі відмінності моделі:
- набір інноваційних сенсорів FPA 160х120;
- ширококутний об’єктив з високоміцного германію;
- цифрове збільшення від 1 до 4х дозволяє розглядати зображення з високою точністю.
AGM Fuzion LRF — компактний монокуляр, оснащений високочутливим детектором 12 мкм. Також у конструкції передбачено оптичний детектор супер низької освітленості, OLED-дисплеєм, окуляром з великим кутом зору.
Прилад дозволяє швидко виявити приховані об’єкти навіть в складних умовах, наприклад, при задимленості, в тумані, при дощовій та сніжній погоді. Тепловізор ефективний при патрулюванні, на полюванні та при веденні бойових дій. Водонепроникний корпус дозволяє застосовувати монокуляр в складних погодних умовах.
Зручний інтерфейс Fuzion LRF, ергономічні кнопки керування роблять стеження за об’єктами надзвичайно простим та зрозумілим. Монокуляром підтримується три різних варіанти перегляду зображення — тепловізійний, видиме світло і злиття.
Також на цьому високотехнологічному монокулярі встановлено лазерний дальномір для вимірювання відстані до мети.