Як впливає віртуальна реальність на людину
Віртуальна реальність все більше впроваджується в наше життя. Сьогодні кожна людина може відвідати заклад із таким напрямком vrmotion.com.ua та відчути його фантастичність на собі. На додаток, можна придбати шолом собі додому та грати, коли заманеться. Але кожна нова річ, яка змінює життя людства, потребує додаткових досліджень. Тільки так можна зрозуміти, що очікувати від неї – шкоду чи користь.
Чи можуть VR-окуляри мати негативний вплив на здоров’я
Експерименти із застосуванням гарнітури VR вже були проведені у світі. В ході дослідження 11 людей провели у гарнітурі дві або три сесії тривалістю 140 хвилин. Звісно що, використання приладу протягом такого часового проміжку мало дещо негативні наслідки.
Було виявлено що VR-окуляри спричинили порушення орієнтації в просторі, оцінки розташування тіла та відстаней. Також був виявлений ефект захитування, який супроводжувався нудотою, запамороченням та дискомфортом в ділянці очей. З цього експерименту можна зробити наступний висновок – не варто використовувати окуляри VR протягом тривалого часу, адже наслідки цього ще є недостатньо вивченими.
Користь від віртуальної реальності
Застосовуючи технології VR правильно та в допустимих часових проміжках, навпаки, можна досягнути безлічі позитивних ефектів. Що ж пропонує нам сьогодні цей напрям? Пропонуємо ознайомитись із найбільш значущими відкриттями:
- Тренування хірургів без ризику для реальних пацієнтів.
- Скорочення стресу та розслаблення при тривалому перебуванні у стінах лікарні.
- Контроль над болем у пацієнтів із важкими травмами.
- Відновлення після інсульту.
- Лікування посттравматичного синдрому.
- Звільнення від страхів.
Технології віртуальної реальності – це однозначно наше майбутнє, яке у вмілих руках принесе лише користь та переваги.