Ресивери різних типів у Showtime — для покращення якості аудіо та відео потоків
Ресивером прийнято називати обладнання, здатне приймати та обробляти сигнали, наприклад, радіохвилі, сигнали від телевізійних чи кабельних каналів, аудіосигнали тощо. В Україні ресивери затребувані, тому що дозволяють об’єднувати різні медіапристрої та керувати ними, якісно покращуючи аудіо та відеопотоки.
Для яких цілей сьогодні можна використовувати ресивери?
- Прослуховування музики
Ресивер ловить сигнали від музичних джерел, таких як CD-плеєр, музичний центр, комп’ютер або смартфон і виводити звук на акустику.
- Перегляд телевізійних програм
Ресивер приймає сигнали від антени, супутникової тарілки або кабельної мережі, декодує їх та виводить на екран телевізора.
- Домашній кінотеатр
Пристрій, приймаючи аудіо та відеосигнали від різних джерел (Blu-ray плеєр, стрімінговий сервіс, ігрова консоль), обробляє їх та виводить за допомогою акустичної системи або на екран телевізора.
- Побудова багатоканального звуку
Приймаючи різноманітні аудіоканали, ресивер розподіляє їх акустикою, створюючи унікальний ефект присутності у кінозалі чи концертному залі.
- Інтернет-радіо
Приймаючи радіосигнали з Інтернету, ресивер також обробляє їх та виводить у найкращій якості за допомогою акустичної системи.
Ресивери є зручними пристроями, що служать для об’єднання та управління різними аудіовізуальними джерелами, дозволяючи отримати найкращу якість зображення/звуку.
Загальна характеристика параметрів та властивостей ресиверів
Ресивери відрізняються за властивостями та параметрами характеристики, якими зумовлені їх функціональні та технічні можливості. Від цих параметрів залежить продуктивність вартості пристроїв.
Вартість
У спеціалізованих магазинах аудіотехніки можна побачити, що вартість ресиверів дуже різна. Ціна на ресивери залежить від їх типу та конкретної моделі, а також від її технічних характеристик та бренду виробника.
Формати відео/аудіо
Різні типи ресиверів підтримують різні аудіо/відео формати — DTS: X, Dolby Atmos, HDR та ін.
Потужність
Цей параметр говорить про показник потужності, що видається ресивером на кожен канал.
Багатоканальність
Ресивер може бути обладнаний різною кількістю (2.0–9.2 і більше) каналів.
Типи підключення
Зазвичай ресивери оснащені безліччю роз’ємів для забезпечення різних типів (Bluetooth, HDMI, Wi-Fi, USB тощо) підключення.
Управління
Від особливостей конкретної моделі ресивера залежить і спосіб керування цим пристроєм, з можливих варіантів — за допомогою спеціального мобільного додатка, керування ресивером за допомогою пульта дистанційного керування та ін.
Яких типів ресивери продаються у магазинах України?
У торговельній мережі України та в онлайн магазинах сьогодні пропонується до покупки широкий асортимент ресиверів різного типу:
- аудіо ресівер — пристрій, який приймає аудіо сигнали та виводить їх на акустику;
- TV-ресивер — він приймає телевізійні сигнали з наступним виведенням їх на екран телевізора для приємного перегляду контенту високої якості;
- AV-ресивер — це тип пристрою, який може приймати та обробляти як аудіо, так і відеосигнали, відрізняється наявністю великої кількості різноманітних налаштувань та роз’ємів для підключення;
- мережевий ресивер здатний приймати сигнали з Інтернету передачі потокових сигналів різних форматів.
Основна функція ресиверів — надати зручний спосіб поєднання та керування аудіо/відео джерелами для отримання максимально якісної передачі звуку/зображення.
Вигідно купити ресивер будь-якого типу в Києві або іншому місті України з доставкою покупки в будь-який її регіон, пропонує інтернет-магазин Showtime. У нас прийнятні ціни, сертифіковані товари працюють кваліфіковані фахівці, які допоможуть вам вибрати потрібну модель ресивера.