Як вибрати якісну плойку для волосся
Жінки з кучерявим волоссям незмінно мріють про пряме. А володарки ідеально рівного — завжди хочуть мати локони. Другу частину проблеми допоможе вирішити правильний вибір якісної плойки. На що звертати увагу, розповімо у статті.
Матеріал покриття
Тип покриття — один із найважливіших параметрів, які важливо враховувати під час придбання. Він забезпечує рівномірний розподіл тепла, віддавання температури та, відповідно, результат. Використовують такі матеріали:
- Метал. Алюмінієве або сталеве покриття забезпечує швидке нагрівання. Водночас воно не дуже добре тримає тепло, а віддає його — нерівномірно. Контролювати температуру нагрівання складно. Можна пошкодити волосся. Тому металеві корпуси в плойках трапляються рідко.
- Кераміка. Це ідеально гладенька рівна поверхня, однорідне прогрівання робочої площини, тривале утримання тепла. До того ж кераміка стійка до забруднень та будь-яких механічних пошкоджень. На волосся впливає нейтрально.
- Титан. Цей метал використовують для професійних стайлерів. Гріється він швидко й довго тримає тепло. Волосся ковзає титановим покриттям легко, без ризику пошкодження стрижнів.
- Турмалін. У сучасних моделях можна найчастіше зустріти саме таке покриття. Якщо ви вирішили вигідно купити плойку для волосся на сайті Алло, вибирайте саме турмалінові пристрої. Натуральний мінерал забезпечує гладку поверхню. Якщо придбати модель з функцією іонізації, можна додатково захистити волосся від зневоднення під час дії високих температур.
Порада: для тонкого волосся бажано купувати пристрій із турмаліновим або керамічним покриттям.
Функція регулювання температурного режиму
Така модель забезпечує дбайливий підхід до будь-якого типу волосся. Залежно від його товщини та густоти, можуть знадобитися різні температури:
- до 140°C — ідеально підійде для слабкого й тонкого волосся;
- від 140 до 170°C — забезпечує слабке прогрівання і легку хвилю;
- від 170 до 200°C — вважається середнім температурним режимом, який ідеальний для товстого й густого волосся;
- вище 200°C — добре обробляє жорстке, товсте й неслухняне волосся, забезпечуючи надійну фіксацію.
Чим точніше регулювання температурного режиму, що більше температурний діапазон є, то краще вибрана модель.
Потужність пристрою
Професіонали найчастіше використовують плойки потужністю 90 Вт. Це дає змогу уникнути пауз у роботі. Для домашнього застосування вистачить приладу на 50 Вт.
Діаметр плойки
Від діаметру робочої поверхні залежить крупність локонів:
- щипці 10–15 см — забезпечують дрібні кучерики;
- 20–25 см — подарує природні середні локони;
- 35–40 см — можна використовувати для створення прикореневого об’єму;
- 45–50 см — підійдуть для укладання каскаду чи каре.
Також зверніть увагу на додаткові функції, зокрема шарнірне обертання мережевого шнура, функцію іонізації, автоматичне вимкнення.